Zestaw Dostawców

Dekoder VIN Free Decoder by Decode This!

american-auto.pl na allegro


AMERICAN-AUTO

ul. Przecław 3F

72-005 Przecław

GODZINY OTWARCIA:

Pn-Pt: 10-16

KONTAKT TELEFONICZNY:

91-43-45-447

511-61-01-01


Wszystkie zamówienia złożone do godziny 14.00 wysyłane są tego samego dnia, natomiast po godzinie 14.00 dnia następnego.

Produkty wystawione w sklepie są dostępne natychmiast, a zdjęcia są naszego autorstwa.

Przy zamówieniu powyżej 500zł wysyłka GRATIS.

Producenci naszych części

Grupa UCI-FRAM jest jednym z większych koncernów Północnej Ameryki w branzy motoryzacyjnej posiadającym bogatą ofertę części zamiennych oraz akcesoriów samochodowych. Główne Firmy wchodzące do Grupy UCI-FRAM to AirtexProducts, ASC Industries, Autolite, FRAM Filtration, Holts, Prestone, i Wells Vehicle Electronics.

Grupa posiada szeroką ofertę produktów i części samochodowych, sprzedawaną pod znanymi markami między innymi: pompy Airtex®, świece i przewody Autolite®, filtry FRAM®, płyny chłodnicze oraz produkty kosmetyczne Prestone®.

Baza klientów UCI-FRAM zrzesza wiodących dostawców części zamiennych oraz producentów oryginalnych części na rynku motoryzacji. UCI-FRAM działa poprzez globalną grupę dystrybucji w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Europie i Chinach.

  

 


  

 

Standard Motor Products, Inc., jest wiodącym niezależnym producentem i dostawcą zamiennych części samochodowych. Od pewnego czasu firma kładzie coraz większy nacisk na własne badania w dziedzinie rozwoju oryginalnych rozwiązań.

Standard Motor Products, Inc. jest firmą notowaną na nowojorskiej giełdzie od 1977 roku. Standard Motor Products, Inc. zorganizowana jest według struktury dwóch segmentów skupionych na poszczególnych liniach części zamiennych. Jedna linia koncentruje się na produkcji części zamiennych do osprzętu silnika, zadaniem drugiej jest projektowanie i produkcja części do systemów kontroli i utrzymania temperatury i przepływu powietrza.

 

 


 

 

Grupa RTS jest niezależną grupą producentów części zamiennych o standardach oryginałów. W skaład RTS wchodzi RTS s.a oraz Sutoki. Sutoki dostarcza surowych materiałów natomiast RTS s.a. zajmuje się produkcją części.

RTS została założona pod koniec 1983 roku a produkcja ruszyła w 1984. Firma produkuje ponad 45 tysięcy części dziennie, z czego ponad 90% trafia na międzynarodowe rynki części zamiennych.

Od roku 1999 RTS posiada certyfikat jakości ISO 9001.

 


 

Od 35 lat, ABS ugruntował swoją pozycję jako jeden z lepszych specjalistów w produkcji hamulców. Taka postawa sprawiła, że opinia o marce ABS rozprzestrzeniła się poza granice rodzimej Holandii. Razem z rozwojem firmy powiększa się również gama oferowanych produktów. Od 2004 roku firma dostarcza też elementy układu kierowniczego i zawieszenia.

Firma ABS posiada certyfikat ISO 9001:2008.

  


  

BAW jest jednym z głównych dostawców wysokiej jakości części zamiennych do układów kierowniczych i zawieszenia. BAW jest Tajlandzką firmą produkującą części zamienne przede wszystkim na rynek amerykański ale także na inne międzynarodowe rynki. Istnieje od 1991 roku. Przez 15 lat opracowali ponad 4000 różnych produktów a w ciągu roku przybywa ponad 150 nowych typów części by zaspokoić swoich klientów.

BAW jest w stanie wyprodukować 120 000 części podczas jednej zmiany.

  


 

Better Brake Parts, Inc. BBP zostało założone w 1981 roku, przez E..F (Bud) Mikesell. Początkowo dostarczali części dla specjalistycznych firm regenerujących zaciski do hamulców.

Obecnie cały asortyment jest dostępny dla regularnych klientow na całym świecie. BBP jest pierwszym producentem części do regeneracji hamulcow, który otrzymał certyfikat jakości ISO. Każdy komponent jest sprawdzany pod kątem spełniania tych norm. Produkty BBP spełniają także wszystkie normy jakości, trwałości i wytrzymałości SEA.

  


 

Mopar, jest firmą oferującą części zamienne i serwis dla wszystkich amerykańskich marek należących do koncernu Chrysler. W czasach współpracy z Daimlerem była częścią koncernu DaimlerChrysler.

Określenie "Mopar" zostało użyte po raz pierwszy w latach dwudziestych i istnieje do dziś. Termin ten jest odnoszony najczęściej do ciężarówek, półciężarówek i samochodów osobowych firm Chrysler, Dodge, Jeep i Plymouth. Dlatego wielu fanów samochodów z korporacji Chryslera nazywa siebie "Mopar enthusiasts". (źródło wikipedia)

  


 

Victor Reinz® jest częścią American Dana Corporation, jednego z największych niezależnych producentów części do samochodów i pojazdów specjalistycznych. W obecnej formie istnieje od 1993 roku przez połączenie amerykańskiego producenta Victor i niemieckiego Reinz. Od tego momentu Victor Reinz® jest największym producentem uszczelnień na rynku.

Historia firmy Reinz sięga roku 20 poprzedniego wieku, kiedy została założona. Właściciel Firmy, Hugo Reinz, już w kilka lat osiągnął taką renomę, iż użytkownicy jego uszczelek zaczęli przysyłać listy i depesze, dziękujące i chwalące jego produkty. W 1937 roku na przykład, pierwszy niemiecki od 1918 roku, uczestnik wyścigow samochodowych w Ameryce, Union Auto, wygrał ten wyścig, używając uszczelek Reinza, co było głosno komentowane.

Obecnie właściciel marki, American Dana Corporation, kontynuuje dobrą tradycje i rozwija technologie by nieustannie podnosić jakość swoich produktów.

  


  

Federal-Mogul Corporation, to jedno z największych przedsiębiorstw dostarczających części w szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej. Swoje produkty dostarczają na rynek pierwszego montażu i rynek części zamiennych.

Początki Federal-Mogul sięgają 1899 roku, kiedy to J. Howard Muzzy i Edward F. Lyon założyli Muzzy-Lyon Company. Tworząc Mogul Metal Company jako podległa firmę.

Zasięg i sila marek wcodzących w skład Federal-Mogul Corporation budzi respekt wszystkich konkurentów. Częścią korporacji są przede wszystkiem:

Champion® Industrial Spark Plugs - producent świec samochodowych, w wielu przypadkach montowanych w nowych samochodach przez producentów. Innym asortymentem marki Champion® są zyskujące coraz większy rynek filtry samochodowe.

MOOG® - jedna z najbardziej rozpoznawanych marek dostarczających części układów kierowniczych i zawieszenia.

National® - to jeden z największych producentów uszczelek. Korzystając z potencjału Federal-Mogul swoją ofertą docierają do szerokiego grona odbiorców.

Ferodo® - producent klocków hamulcowych. Oprócz samochodów, w klocki tej marki zaopatrywane są pociągi i metra w różnych miejscach na świecie.

BERU - producent akcesoriów układu zapłonowego powistał w 1912 roku. Stworzyli go Julius Behr i Albert Ruprecht. BERU jest producentem jednych z najlepszych przewodów zapłonowych. Świętując swoje 100 lecie w 2012 roku został kupiony przez amerykański koncern FederalMogul wraz z fabrykami w Chazelles-sur-Lyon (Francja) i Neuhaus (Niemcy). Od tego momentu FederalMogul posiada jeden z największych katalogów produktów dostępnych u jednego źrodła..

 


 

WIX® Filters to uznany amerykański producent, którego powołał do życia Jack Wicks w 1939 roku. Specjalizuje się w wszelkiego rodzaju filtrach od samochodowych poprzez maszyny rolnicze do wszelkich urządzeń przemysłowych. W swojej ofercie posiada ponad 12 000 produktów.

 


 

Marka ECOGARD jest częścią IPC Global Solutions jednego z największych producentow elementów filtrujących w Stanach Zjednoczonych. 35 letnie doświadczenie w produkcji filtrów przy zachowaniu dobrego stosunku jakości do ceny pozwoliło firmie sprzedać juz prawie 160 mln swoich produktów. (stan na 02/2014)

 

 


 

Gabriel® istnieje od 1907 roku. Firma jest twórcą pierwszego amortyzatora. Do dziś zajmują czołowe miejsce w produkcji amortyzatorów oferują także poduszki amortyzatora i osłony. Oferta producenta pokrywa 96% rynku amerykańskiego.

 


 

LPR Brakes to włoska firma powstała w latach 50tych w Brescii. Na początku istniała pod inną nazwą a specjalizowali się w hydraulice hamulcowej produkowanej na pierwszy montaż. w 1977 roku przenieśli się do Piacenzy co zaowocowało powstaniem marki LPR. Od tego momentu głównym celem firmy jest produkcja dobrej jakości części hamulcowych oraz sprzęgieł. W naszej ofercie można znaleźć szczęki hamulcowe LPR do takich samochodów jak na przykład Chrysler Voyager, Dodge Caravan, Chrysler Town & Country.

 

 


 

Transbec to północnoamerykańska firma powstała w 1974 roku. Założona w Kanadzie rozrosła się na sąsiadujące Stany Zjednoczone i posiada cztery wielkich magazyny w Toronto, Quebec City, Halifax i Saint-Hubert. Dostarczają części zamienne do samochodów amerykańskich. W swoim katalogu posiadają ponad 15 tysięcy produktów. Pod sztandarem Transbec znajduje się wiele znanych marek dostarczających części. Przede wszystkim:

Atlas, producent eksploatacyjnych elementów zawieszenia, układów kierowniczych, układów chłodzenia, filtrów czy części układu hamulcowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl